Ultimate Wrestling Federation
Hoşgeldiniz... Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...| WWE Ultimate |

Ultimate Wrestling Federation

1 Şubat 2010'dan Bu Güne...
 
AnasayfaAnasayfa  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Sunday Night Raw ( 27.02.2011 )

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Save_US.Y2J
Booker
Booker
avatar

Uyarı Yok
Lakap : Y2J
Mesaj Sayısı : 712
Rep Gücü : 939
Rep Puanı : 2
Kayıt tarihi : 09/10/10

MesajKonu: Sunday Night Raw ( 27.02.2011 )   Paz Şub. 27, 2011 7:42 pm

İntro ve pyrolar eşliğinde Raw başlıyor!

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Match Cardlar ekrana geliyor ve gecenin ilk maçına geçiyoruz!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Ozzy

avatar

Uyarı Yok
Lakap : Million Dollar Champion
Mesaj Sayısı : 131
Rep Gücü : 159
Rep Puanı : 9
Nerden : Geliyor bu paralar ?
Kayıt tarihi : 10/02/11
Yaş : 18

MesajKonu: Geri: Sunday Night Raw ( 27.02.2011 )   Paz Şub. 27, 2011 7:48 pm

Justin Gabriel vs Edge | Contendar Revenge Match

Gong sesiyle maç başlıyor. JG, Edge'e ard arda tekmeler vuruyor. Edge, bacağını tutuyor. Acımış olmalı. JG, Irish Whip'ten sekip bir Dropkick vuruyor. Edge, iplere tutunuyor ve JG bir kez daha Irish Whip'ten sekip Dropkick vuruyor. Edge dışarıya düşüyor. JG, Edge'in üstüne atlıyor. Edge, yuvarlanarak spiker masasına gidiyor. JG de Edge'in üstüne atlıyor. Ama Edge, müthiş bir hızla MC'in sandalyesini alıyor ve JG'nin kafasına geçiriyor. Hakemin DQ vereceğini bilen Edge ringe giriyor ve hakemi şöyle tehdit ediyor : Eğer DQ kararı verirsen bütün o lanet kemiklerini kırarım ve hayatını cehenneme çeviririm ! Hakem çok korkmuş gibi. DQ kararı vermiyor ve JG ayaklanıp hakemin yanına gidiyor. Ama Edge, onun ne yapacağını bildiğinden JG, aprondayken bir Spear yapıyor ! Oh my god ! Müthiş bir Spear ve JG, yere yapıştı. Edge de düştü tabii. Edge, JG'i yumruklamaya başlıyor ve O hakkı alacağım. O hakkı alacağım. Contendar olacağım ! diyor. JG, yumruklardan korunmaya çalışıyor ama pek fayda etmiyor. Edge'in yumrukları öyle sert ki JG'in kemiklerinin sesleri bile duyuluyor. Çatır çıtır kırılıyor sanki. Edge, sonunda kalkıp aprona siniyor. Tauntunu yapıyor. Çıldırmış gibi ! Justin Gabriel, yaklaşık 1 dakika sonra ayağa kalkıyor. Ve Spear ! Spear, Spear, Spear ! Edge'den muhteşem bir Spear geliyor. Bir mızrak gibi saplandı gerçekten. Ve Justin'i spiker masasına yapıştırdı Edge. Hakeme bakıyor ve gülümsüyor. Tauntunu yapıyor. Zafer kazanmış gibi Edge. Ringin altından UWF Title'ı çıkarıyor ve takıyor ! Bu şampiyonu çok kızdırmış olmalı.Bu kemer, her zaman benim omzumda olacak ! diyor ve sinirli bir şekilde Justin Gabriel'ı kaldırıyor. Bir Edgecution ! Ardından Edgecator bağlıyor Edge. Sinirden kafasını spiker masasına vuruyor ve Justin Gabriel'ı ringe atıyor. Tauntunu yapıyor, kafasını masaya vuruyor. Tauntunu yapıyor, kafasını masaya vuruyor. Ringe giriyor, karşısında Justin Gabriel'ı görüyor. Hemde ayakta, dipdiri. Canlı bir JG ! Justin, Edge'i yere düşürüyor ve tekmeler atıyor. Yumruklamaya başlıyor ve NexSES geliyor. Ama bu fayda edecek gibi değil. NexSES sadece podyumda bekliyor. JG'e güven vermek için. JG, ayağa kalkan Edge'e bir Enzuigri yapıyor. Ve turnbuckle'a çıkıyor. 450 Splash için tauntunu yapıyor. Bir 450 Splash....Tam havadayken Edge bir Spear yapıyor ! Olamaz ! Bu müthişti ! Edge böyle birşeyi hiç yapmamıştı. Sarsılan JG, ayılmayacak gibi. PIN. 1...2...3..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Here is you winner, Edge !


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Para, herşeyi satın alabilir." Ted DiBiase Jr.

Kazandığı maçlar : 1
Kaybettiği maçlar : 1
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Ozzy

avatar

Uyarı Yok
Lakap : Million Dollar Champion
Mesaj Sayısı : 131
Rep Gücü : 159
Rep Puanı : 9
Nerden : Geliyor bu paralar ?
Kayıt tarihi : 10/02/11
Yaş : 18

MesajKonu: Geri: Sunday Night Raw ( 27.02.2011 )   Paz Şub. 27, 2011 7:48 pm

This Fire Burns ! NexSES podyumda görünüyor. CM Punk, NexSES üyelerinden onların beklemelerini söylüyor ve kendisi ringe giriyor. Cena zaten ringde. İki sandalye alıp oturuyorlar ve konuşmaya başlıyorlar :

John Cena: Punk,senin burada olman hala anlamsız. Çünkü herkes benim bu federasyonun ışığıyım. Peki ya sen. Sen yalancıdan başka birisi değilsin. Senin bu federasyonda anlamın bile yok ama benim bir gücüm var. Herkes bana güvenecek düşüncede. Peki ya sen ?

CM Punk: Cena beni güldürmekten başka bir iş yaptırmadın. Sen başarılı biri olmadın ve olmucaksın. Ben NexSes'in lideri olarak herşeyi yapacak bir güçteyimm. Sen ise o anlam veremeyen hayranlarınla vakit geçirmekten başka iş yapmıyorsun. Doğru değilmi Cena ? Sen burda güçlü değilsin. Şampiyon olma şansın bile yok burada. UWF bana göre yaratılmış. Sana göre değil minik çocuk. Senin yapman gereken şapkanı alıp sokaklarda gezmen.

John Cena: Sen ne diyorsun Punk ? UWF sana göre mi yaratılmış ? O serseri tipinle tek bir kemer bile alamazsın. Birazcık kendine çeki düzen ver Punk. Mücadeleyi, sadakatı ve saygıyı her yerde kullan !

CM Punk: La..La…Lanet olsun Cena ! O senin mücadeleni, sadakatını ve saygını kullanmayacağım ! Ve benim işime yarayacak. Neden biliyor musun ? Çünkü senin gibi gerizekalı biri ile “mücadele, sadakat, saygı” işlerini yapmam ! Bu arada..

Ve CM Punk, John Cena’ya bir yumruk atıyor. Ardından Enzuigri ! CM Punk, Cena’yı yerdeyken yumrukluyor. NexSES üyeleri de ringin etrafına toparlanıyor ve Punk’ı izliyorlar. Punk, Cena’yı kaldırıyor ve turnbuckle’a ***ürüyor. Turnbuckle’a çıkıyorlar. Jericho’ya bir masa getirmesini emrediyor. Jeri masayı turnbuckle’ın hemen önüne yerleştiriyor. Punk’tan bir Pepsi Twist geliyor ! Bu hareket yasaklanmamış mıydı ? Punk yine seyircileri çılgına döndürüyor. Ellerini kaldırıyor ve alkış bekliyor. Ama seyirciler Punk’ı yuhalıyor. Punk, sXe tauntunu yaptıktan sonra aynısını üyelerinden istiyor. Üyeleri de sXe tauntu yapıyor. Punk, mikrofonu Cena’nın üstüne atıyor ve hazır yerdeyken üyelerinden hepsinin Cena’ya saldırmasını istiyor. Cena’yı kaldırıyor ve Go To Sleep pozisyonuna getiriyor. Go To Sleep ! Ardından Justin Gabriel bir 450 Splash yapıyor ! Heath Slater da onu kaldırıp bir Sweetness yapıyor. En sonunda Jeri, ellerini birbirine sürtüyor. Tauntunu yapıyor. Punk Jeri’yi işaret edip seyircilerden alkış bekliyor. Jericho’dan bir Walls of Jericho geliyor. Punk, Heath’den dört tane Nescafe istiyor. Bu seyircileri güldürüyor ve Heath, her yere bakınıyor. Elbetteki makine bulamıyor ve Punk’a olmadığını söylüyor. Punk da ondan MC ve JL’in Nescafe’lerini istiyor. Heath ikisine de Sweetness yapıyor ve Nescafe’lerini alıyor. Birin Punk’a uzatıyor. Punk, bir yudum alıp Jeri’yi işaret ediyor. Justin Gabriel üzülmüş gibi ancak bozuntuya vermiyor. Jeri de Nescafe içmek için Cena’yı bırakıyor. Ve içiyor, tek seferde. Jeri, bardağı yere atıyor ve iplere gidiyor. Ardından diğer üyelere bakıyor ve onları bekliyor. Punk da içtikten sonra bardağı o da yere atıyor ve NexSES ringden ayrılıyor. Cena da sürünüp mikrofonu eline alıyor. Kelimeler ağzından zor da olsa dökülüyor : Mücadele, sadakat, saygı…


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Para, herşeyi satın alabilir." Ted DiBiase Jr.

Kazandığı maçlar : 1
Kaybettiği maçlar : 1
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Ozzy

avatar

Uyarı Yok
Lakap : Million Dollar Champion
Mesaj Sayısı : 131
Rep Gücü : 159
Rep Puanı : 9
Nerden : Geliyor bu paralar ?
Kayıt tarihi : 10/02/11
Yaş : 18

MesajKonu: Geri: Sunday Night Raw ( 27.02.2011 )   Paz Şub. 27, 2011 7:50 pm

The Rock vs Heath Slater vs Randy Orton | Extreme Rules Match

Gong sesiyle maç başlıyor. Randy Orton ile Heath Slater çekişiyorlar. Randy, Heath’i Irish Whip’e yolluyor. The Rock, Heath tam Randy’nin karşısındayken ona bir Big Boot çakıyor. Yere düşen Heath, hemen Kip-Up ile ayağa kalkıyor. The Rock ile Randy de birbirine giriyor. Randy, ard arda yumruklar ile Rock'ı sersemleştiriyor ve bir RKO...gelecekken Heath Slater buna izin vermiyor. Yani Randy'i kenara itiyor ve The Rock'a da bir Sweetness yapıyor ! Yere düşen Randy, aslında kendini yere atmış. Aşağıya inip bir dikenli sopa ve bir sandalye alıyor. Sandalyeyi ringe atıyor ve Heath Slater, sandalyeyi alıyor. Randy'i sandalyeyle tehdit ediyor ringe girmemesi için. The Rock, ayağa kalkıp Heath'i arkadan itecekken Randy, Rock'ı işaret ediyor. Heath, ona inanmayıp arkasını dönmüyor. Rock da Heath'i dışarı atıyor. Randy, Heath'a dikenli sopayla vuruyor ve sandalyeyi elinden kapıyor. Bir yumruk atıp tekrar dikenli sopa ile vuruyor. Tekrar...Tekrar...Tekrar...Ve The Rock üzerine atlıyor ! Heath Slater kanlar içindeki kafasını siliyor ve The Rock da yerde, Randy'i yumrukluyor. Ard arda yumruklardan sonra Randy, Rock'ın kafasını tutuyor ve kafa atıyor. Heath Slater sinirlenip Randy'nin kafasına tekme atıyor. Randy sersemledi. Ama bu sersemlik iyi geldi anlaşılan. Randy ayaklanıyor ve Heath Slater'a bir RKO ! The Rock da ayağa kalkıyor ve Randy'e bir yumruk. Rock Bottom için uygun bir an. Ama o dikenli sopayı alıp Randy'nin kafasına geçirmeyi tercih etti. Ardından Randy'nin üstüne atlayan Heath Slater'ı görüp kenara çekiliyor. Randy bu sefer kötü sersemledi. Heath de Randy'i yumruklamaya başlıyor. Ard arda gelen yumruklar Randy'i delirtti. Randy, Heath'a yumruklar atmaya başladı. Sandalyeyi alıp Heath'in kafasına geçirdi. Kendi kafasını demirlere vuruyor ve kanatıyor. The Rock, Randy'nin kafasına, steel steps'i geçiriyor ve bir Rock Bottom ! PIN. 1...2..Heath bölüyor ! Rock'ı yumrukluyor ve sandalyeyi alıp Rock'a ard arda sandalyeyle vuruyor. PIN. 1...2..Randy yine delirdi. Heath Slater'a bir tekme atıyor ve onu yanına çekip yumruklamaya başlıyor. Ardından Heath'i istediği pozisyona getirip bir Punt Kick vuruyor ! The Rock da ayağa kalkıyor. Randy, ona da bir RKO yapma düşüncesinde ama Rock ona RKO yapıyor ! PIN. 1...2...3

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Here is you winner. The Rock !


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Para, herşeyi satın alabilir." Ted DiBiase Jr.

Kazandığı maçlar : 1
Kaybettiği maçlar : 1
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Save_US.Y2J
Booker
Booker
avatar

Uyarı Yok
Lakap : Y2J
Mesaj Sayısı : 712
Rep Gücü : 939
Rep Puanı : 2
Kayıt tarihi : 09/10/10

MesajKonu: Geri: Sunday Night Raw ( 27.02.2011 )   Paz Şub. 27, 2011 8:00 pm

Raw Battle Royal Match!

Ringde tam 8 kişi var! Bu kişiler Big Show,CM Punk,Shawn Michaels,The Rock,Justin Gabriel,Edge,Randy Orton,Heath Slater! Gong sesi duyuluyor ve maç başlıyor.Bütün Roster birbirine bakıyor.Bütün Roster Big Show'a dalıyor.Ama Shawn onları engelliyor.Onlara vuruyor.Ama tabi hepsine yetişemiyor ve Roster bu sefer Shawn'a dalıyor.Shawn kötü durumda.Big Show ayaklanıp The Rock'a Clostline yapıyor.Ardından gelen Justin ve Heath'a Double Clostline yapıyor.Koşarak gelen Punk'un boğazını birden tutuyor ve Turnbuckle'a fırlatıyor.Punk açı çekiyor.Ardından Edge ile Randy geliyor ve Big Show'a Double Clostline geçiriyor.Ardından Double Suplex yapıyor! Big Show'u iplere atıyorlar ve Drop Toe Hold + Elbow Drop tekniğini deniyorlar.Ardından tüm roster sıra sıra Elbow Drop yapıyor.Ama Shawn hala köşede.Shawn birden ayaklanıyor Ve Edge ile Randy'nin üzerine Forearm Smash ile atlıyor.Kalkıyor ve The Rock'a bir tekme atıyor.Ardından DDT geçiriyor.Ama Justin ile Heath kalkıp ona DDT + STO tekniğini deniyor.Ama Shawn Rip İt Up ile kalkıyor.Justin ile Heath korkuyor! Shawn onlarada Forearm Smash ile atlıyor! Kalkan The Rock Clostline geçirecekken Shawn harika bir Reversal yapıyor.Shawn şaşırmış gibi yapıyor ve hemen ardından bir Clostline çakıyor.Shawn taunt yapıyor.Ama kalkan Edge ve Randy ona Double Russian Legsweep yapıyor.Big Show ayaklanıyor.Ama Edge,Randy ve The Rock onun üzerine koşuyor ama Big Show onları Belly To Back Suplex'ler ile atıyor! Aman tanrım! 3'üde düşecekken iplere tutunuyor.Randy ile Edge ringe giriyor ama The Rock apronda sersem.Big Show'da ona koşarak harika bir yumruk atıyor.The Rock dayanamayıp aprondan düşüyor.The Rock elendi aman tanrım! Big Show önüne döner dönmez CM Punk'tan Spin Kick yiyiyor.Onu aprona atıyor.Yumrukluyor ama Big Show'a işlemiyor.En sonunda tekme atınca Big Show sersemliyor.CM Punk hemen Heath ile Justin'i çağırıyor.Heath ile Justin ona Double Clostline ile koşarken Big Show çekiliyor ve ringe geliyor.Justin ile Heath iplere yapıştı.Punk şaşırıyor.Show ise sırıtarak Punk'a yumruğu geçiriyor.Ardından üst üste Choplar geçirdikten sonra onu iplere atıyor ve harika bir Corner Clostline yapıyor! Orda Choplar geçiriyor.Shawn'da yardıma geliyor ve Punk'u tekmeliyorlar.Ama Heath ile Justin yetişiyor.Hemen Big Show ve Shawn'a dalıyorlar.Big Show ve Shawn kötü durumda.CM Punk ayaklanınca onları çok kötü dövüyor.Onları tekmeliyorlar.Edge ile Randy'de yumruklaşıyor bu arada.Edge iplerden sekiyor.Ama Randy Orton Scoopslam ile Edge'yi yere yapıştırıyor.Randy'de NexSES'e yardım ediyor.Ardından Big Show'u alıyorlar ve atmaya çalışıyorlar.Justin,Heath,Punk onu atamıyor.Big Show apronda onların kafasını itiyor.Ama Randy koşup Clostline çakıyor.Big Show aprondan düşüyor! Big Show elendi! Heath,Justin,Punk ve Randy Edge ve Shawn'a bakıyor.Shawn ile Edge hemen 4 lüye dalıyor.Ama 4'lü fazla olduğu için CM Punk,Randy,Heath,Justin üstün geliyor! Shawn'da Edge'de yerde yatıyor.Gabriel köşeye çıkıp 450 Splash yapacakken Edge Flying Spear'ı çakıyor! Shawn'da hemen ayaklanıp Forearm Smash'ı geçiriyor.Punk ile Randy'e Heath Shawn'a saldıracakken Edge Heath'e dalıyor.Heath'ı aprona atıyor.Onu eleyecekken Heath iplerin altından kayarak Reversal yapıyor.İplerden sekiyor.Ve Edge arkasını dönünce Sweetnes yiyiyor.Punk ve Randy kalkıp Shawn'ı dövüyor.Ama Shawn Rip İt Up yapıyor.Randy,Punk,Heath şaşırıyor! Justin yavaş yavaş ayaklanıyor.Randy ile Punk Shawn'ı iplere atıyor ama Shawn'dan Double Clostline! Justin geliyor.Shawn'a tekme atıyor.Onu Turnbuckle'a atıyor.Tam Corner Clostline ile üzerine atlayacakken Shawn reversal yapıyor.Justin köşeye yapışıyor.Shawn SCM geçiriyor! Justin Turnbuckle'dan eleniyor! Ringde Edge,Randy,Punk,Slater,Shawn var.5'li birbirine bakışıyor.Randy Edge'ye koşuyor.RKO çakacakken Edge itiyor.Ve Spear.Punk geliyor ama Punk'ada Spear gelecekken Punk'tan Drop Toe Hold geliyor! Shawn,Punk,Heath bakışıyor.Punk ile Heath Shawn'a dalıyor.Onu iplere atıyor.Ama Shawn iplere geriniyor.İplerde kalıyor.Punk ile Heath onun üzerine koşarken Shawn kayarak Reversal yapıyor.Ve Shawn onlar arkasını dönünce ilk Heath'e SCM çakıyor.Ama Punk geriye çekiliyor.Ve Shawn'ı GTS'ye alıyor.Ve GTS.Shawn kontrolunu kaybediyor.Sarsılarak ringin iplerine doğru gidiyor.İplerden düşecekken tutunuyor.Bunu kimse görmüyor.Punk,Heath,Randy,Edge bakışıyor.Randy Edge'ye koşarken Edge kayarak reversal yapıyor.Randy kendini apronda buluyor.Edge koşarak Clostline yapıyor.Randy aprondan düşüyor! Randy elendi! Edge,Heath,Punk bakışıyor.Edge Heath ile Punk'u yumrukluyor.Double Clostline yapıyor.Ardından onları Aprona atıyor.Ama Punk ile Heath Edge'yi apronda yumrukluyor.Bu arada Shawn kalkıyor ve Punk'a apronda SCM'yi çakıyor.Punk aprondan düşüyor ve eleniyor! Heath,Shawn,Edge birbirlerine bakışıyorlar.Edge ile Shawn Heath'e dalıyor.Shawn'dan Forearm Smash geliyor! Edge'den ise Edge-O-Matic! Shawn ile Edge bakışıyor.Shawn tekme atıyor.Ardından harika bir dirsek darbesi geçiriyor.Ama Edge sinirlenip yumruk atıyor.Ardından onu iplere atıyor.Ama Shawn bunu fırsat bilip harika bir Forearm Smash yapıyor! Rip İt Up ile kalkıyor.İplere çıkıyor ve Divining Elbow Drop! Ardından Edge'yi iplere atıyor.Harika bir Atomic Leg Drop geçiriyor.Ardından sersem olan Edge'ye Clostline geçiriyor.Elbow Droplar geçiriyor.Edge'yi aprona atıyor.Onu Clostline ile eliyor.Heath bunu fırsat bilip ayaklanıyor.Shawn arkasını dönüyor.Heath çok hızlı koşup Sweetnes geçiriyor! Ardından Shawn'ı iplerden atıyor! Kazanan Heath Slater! Heath çok seviniyor.Taunt yapıyor.NexSES ise gelip onu tebrik ediyor.Omuzunda kaldırarak onu ***ürüyor.Show'umuz bu görüntülerle sona eriyor.Gelecek haftaya görüşmek üzere!

RAW
Ultimate Entertainment
U.W.F & © 2011
All Rights ReservedSayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Sunday Night Raw ( 27.02.2011 )
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Smackdown vs Raw 2011 İlk Görüntüler Koşş Süper Yenilikler
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]
» Night Of Champions Match Cards

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Ultimate Wrestling Federation :: UWF Genel :: Maç Sonuçları-
Buraya geçin: